Wiadomo o co chodzi

Każdy pracownik telemarketingu zatrudniony w naszej tczewskiej firmie dobrze zna swoje zadania zawodowe i wie co do niego zależy. Dzięki temu nikomu nie trzeba powtarzać, że tego dnia ma usiąść w swoim boksie i zacząć rozmawiać z klientami. Z drugiej strony, praca telemarketera nie jest zajęciem skomplikowanym – polega głównie na telefonicznym nakłanianiu klientów do skorzystania z tej lub tamtej oferty. Od czasu do czasu trzeba jeszcze wprowadzić jakieś dane i skontrolować proces realizacji zamówienia, jednak wszystkie te zadania wykonuje się w pozycji siedzącej, nie zmieniając swojego położenia.

Jednym praca telemarketera odpowiada, innym zupełnie nie, telemarketer Tczew. Wszystko zależy od tego kim jesteśmy, jaki mamy stosunek do wykonywanej pracy i czego od niej oczekujemy. Praca w telemarketingu może zadowolić te osoby, które lubią stabilną i jednostajną pracę, której wykonywanie nie wymaga od nich szczególnej wiedzy, umiejętności czy wykształcenia. Dla osób ambitnych, lubiących się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty zawód telemarketera będzie klatką, z której za wszelką cenę będą chciały się uwolnić.

Pamiętajmy, że praca w telemarketingu jest pracą typowo biurową, której długie wykonywanie może przynieść negatywne skutki dla naszego zdrowia. Skrzywienia kręgosłupa, bóle głowy i zespół cieśni nadgarstka to jedne z najpoważniejszych skutków długotrwałego przebywania przed komputerem.

Napisz komentarz