Telefoniczne umawianie spotkań? To nie jest przeżytek

Polskie firmy, które świadczą usługi dla innych przedsiębiorstw, nierzadko poszukują do swojej załogi pracowników w roli e-telemarketera. Na tym stanowisku należy liczyć się z koniecznością umawiania spotkań w sposób telefoniczny w sektorze B2B.

Wiele osób chętnie decyduje się na takie zatrudnienie, bowiem mogą one liczyć na uzyskanie umowy o pracę, a także pełne świadczenia socjalne. Pracownicy na tym stanowisku nierzadko otrzymują także bogate pakiety bonusów, takich jak prywatna opieka medyczna, polisy na życie, czy też karty Multisportu. Jest to kusząca propozycja szczególnie dla tych osób, które liczą na zarobki złożone nie tylko z podstawy, ale też i premii, co jest możliwe właśnie w tym zawodzie.

Względem kandydatów często oczekuje się posiadania doświadczenie w telefonicznej pracy z klientem, co jest warunkiem koniecznym. Oprócz tego ważna jest sama inicjatywa, a także i entuzjazm w podejmowaniu działania. Istotne jest nastawienie na osiąganie dobrych wyników. W tym zawodzie liczy się skuteczność, a także umiejętność docierania do nawet najtrudniejszych w rozmowie klientów. Jest to dobry zawód szczególnie dla tych osób, które świetnie radzą sobie z presją czasu, a także nie boją się stresu.

Napisz komentarz