Odludek

Nie mam zbyt wielu przyjaciół ani znajomych, z którymi mógłbym wieczorami wyjść na miasto, dlatego większą część mojego życia zajmuje mi praca. Pewnie myślicie sobie, że skoro tyle pracuję to na pewno dochrapałem się już jakiegoś stanowiska kierowniczego, jednak prawda jest taka, że od dwóch lat jestem telemarketerem w pewnej firmie telekomunikacyjnej, telemarketer Lublin i cały czas wykonuję te same obowiązki. Gdybym chciał to na pewno mógłbym awansować, ale mi się po prostu nie chce. Nie chcę mi się tej odpowiedzialności i zajmowania się innymi osobami. Lubię pracować indywidualnie i odpowiadać tylko za swoją pracę.

W firmie nikt nie pała do mnie wielką sympatią, bo ignoruję wszelkie próby zintegrowania pracowników, nie chodzę na wspólne imprezy i nie jadam z wszystkimi w kuchni. Do tego co miesiąc jestem najlepszym telemarketerem, bo pozyskuję najwięcej klientów i zdobywam największe prowizje. Ludzie z reguły nie lubią ambitnych kujonów, którzy izolują się od świata zewnętrznego.

Po powrocie do domu jedynym moim zajęciem jest oglądanie ulubionych filmów i seriali. Całymi wieczorami siedzę przed komputerem i oglądam. Myślę, że obejrzałem większość filmów, która wydała mi się interesująca, a nawet część tych, których obejrzeć nie planowałem. Powoli wyczerpują mi się już pozycje filmowe, które mam jeszcze do zobaczenia. Jak tak dalej pójdzie czeka mnie powrót do początku i przypominanie sobie już obejrzanych produkcji. Dobrze, że jeszcze są seriale, chociaż i one z czasem się kończą lub po prostu mnie nudzą.

Napisz komentarz