E-telemarketer musi być wielozadaniowy

Ta praca nie jest odpowiednia dla każdego. Jest to zawód wymagający skupienia się na wielu różnorodnych obowiązkach jednocześnie. Wymaga wielozadaniowości, cierpliwości, a także koncentracji na najwyższym poziomie. Czy Ty odnajdziesz się w tej pracy?

Praca e-telemarketera może być bardzo satysfakcjonująca. Jest to odpowiedni zawód przede wszystkim dla osób, które dobrze odnajdują się w kontaktach międzyludzkich. Jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć ciągły kontakt z innymi osobami, a przy tym lubisz stawiać sobie wiele wyzwań – możesz świetnie odnaleźć się w tym zawodzie. Pamiętaj jednak, że ta praca wymaga wielozadaniowości.

Wielozadaniowość w pracy e-telemarketera

E-telemarketer nie tylko odbiera telefony i dzwoni do potencjalnych klientów. W tym samym czasie musi on odpowiadać na maile. Nie jest to łatwe, ponieważ rozmowy najczęściej dotyczą różnego rodzaju kwestii, podobnie jak wiadomości mailowe. Musi on mieć zatem podzielną uwagę i skupiać się na wielu rzeczach jednocześnie.

Jeżeli jednak nie masz trudności ze skupianiem swojej uwagi na rozmowach telefonicznych oraz pisaniu maili – możesz sporo osiągnąć w tym zawodzie. Zwłaszcza, że tego typu pracowników potrzeba zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Napisz komentarz