Czy warto pracować w jednej firmie z partnerem/partnerką?

Masz możliwość otrzymania dobrze płatnej pracy w firmie, w której pracuje Twoja druga połowa, jednak zastanawiasz się nad tym, czy jest to dobry pomysł? W naszym artykule skupiamy się na tym temacie.

Chcesz zacząć pracę e-telemarketera w firmie, w której pracuje Twój partner/partnerka? W takim razie lepiej dokładnie to przemyśl. Jeżeli będziecie pracować w tym samym dziale, będziecie się widzieć praktycznie przez 24 godziny na dobę. Nie dla każdego będzie to dobre rozwiązanie. W związkach czasami potrzeba chwili przerwy i wytchnienia od drugiej osoby. Ponadto więcej niż pewne jest również to, że problemy z pracy będziecie przynosić również do swojego domu. Lepiej zatem unikać tego typu sytuacji.

Jeżeli nie masz innej możliwości lub po prostu mimo wszystko chcesz pracować w jednej firmie ze swoim partnerem lub partnerką, skup się na tym, żeby ustalić wspólnie zasady, które będą Was obowiązywać. W miarę możliwości, nie rozmawiajcie o pracy poza murami firmy. Dzięki temu Wasze życie nie będzie toczyć się tylko i wyłącznie wokół tego jednego tematu.

Z kolei w przedsiębiorstwie nie poruszajcie tematów domowych i prywatnych, zwłaszcza w towarzystwie innych osób, ponieważ w ten sposób moglibyście się nie koncentrować na tym, na czym powinniście, a więc na obowiązkach służbowych.

Napisz komentarz