Co wziąć ze sobą na rozmowę rekrutacyjną?

Wybierasz się na rozmowę rekrutacyjną i zastanawiasz się nad tym, co powinieneś ze sobą zabrać? Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i podpowiadamy, o czym nie powinieneś zapomnieć podczas takiego spotkania!

Jest kilka rzeczy, które powinieneś zabrać ze sobą na rozmowę rekrutacyjną. Jeżeli ubiegasz się o stanowisko e-telemarketera na pewno musisz zabrać ze sobą swój życiorys. Może okazać on się bardzo przydatny podczas takiego spotkania.

Co warto wziąć ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną?

  • Przede wszystkim weź ze sobą notatnik, a także długopis. Wykaż się zaangażowaniem i zanotuj wszystkie niezbędne dla Ciebie informacje podczas takiego spotkania. Dobrym pomysłem jest również zabranie ze sobą odpowiednich dyplomów, czy też certyfikatów, które potwierdzają Twoje kwalifikacje.
  • Niektórzy pracodawcy oczekują również referencji, one również mogą okazać się przydatne podczas procesu rekrutacyjnego, zatem zabierz je ze sobą.
  • A najważniejsza rzecz, to oczywiście pozytywna energia i dobre nastawienie, ponieważ to właśnie dzięki szerokiemu uśmiechowi na twarzy możesz zdobyć pracę e-telemarketera.
  • Bądź pewny siebie i pokaż się z jak najlepszej strony, a rekruter na pewno zapamięta Cię w samych superlatywach.

One Comment

  • Avatar dla Aga

    Aga

    Należy też pamiętać o przygotowaniu się do rozmowy, poszukaniu informacji o potencjalnym pracodawcy, przygotowaniu odpowiedzi na ewentualne pytania itp.

Napisz komentarz